18 Mayıs 2013 Cumartesi

Ahirim Sensin Dizisi oyuncuları özeti fragmanı


Sitemize Destek olmak için Reklama 1 kere Tıklarsanız Sevinirim.
Ahirim Sensin Dizisi oyuncuları özeti fragmanı


Murat Yıldırım’dan yeni dizi..


Ahirim Sensin Dizisi oyuncuları


Mahsun Kırmızıgül’ün şirketi Boyut Film ‘Ahirim Sensin isimli yeni bir diziye hazırlanıyor. Cemal Şan’ın yöneteceği dizinin hazırlıkları sürüyor.


Onur Tuna’nın da oynayacağı konuşulan dizi için ‘a teklif götürüldü. Birkaç diziden daha teklif alan Yıldırım, şu günlerde dizinin senaryosunu okuyor. Boyut Film’e dizi için görüşmeye giden oyunculara ise dizinin senaryosu hakkında bilgi verilmiyor, hikayeyle ilgili detaylar hiçbir şekilde paylaşılmıyor. Sadece karakterlerle ilgili çok az açıklama

yapılıyor.


Asi ve Suskunlar dizileri adından sıkça söz ettiren ve Ortadoğu’dada büyük bir fan kitlesine sahip olan Murat Yıldırım yeni sezonda yapımcıların gözde oyuncularının başında bir çok yapımcıdan gelen senaryoları değerlendiren Murat Yıldırım’a son olarak Boyut Film’den bir dizi teklifi geldi.Yeni sezon için hazırlanan ‘Ahirim Sensin’ dizisi için teklif götürülen Murat Yıldırım şu günlerde dizinin senaryosunu okuyor.Yönetmenliğini Cemal Şan’ın yapacağı dizide Hayat Devm Ediyor dizisi ile dikkat çeken Onur Tuna’nında yer alabileceği konuşuluyorHiç yorum yok:

Yorum Gönder