10 Mayıs 2013 Cuma

Pitbull İstanbul Konseri 14.08.2013 Bilet Fiyatları


Sitemize Destek olmak için Reklamlara Tıklarsanız Sevinirim.
p>“I Know You Want Me” şarkısıyla Türkiye’de yabancı müzik listelerine giren Pitbull İstanbul Life Park‘ta konser verecek. Son zmanalarda Jennifer Lopez ile klip çalışmalarında takip ettiğimiz Pitbull Ağustos ayında Türkiye’ye geliyor. Hayranlarının merakla beklediği Pitpull konseri nerde olacak? Pitbull İstanbul Konser bilet fiyatlarını ve Pitbull İstanbul konseri ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Pitbull İstanbul Konseri Bilet Fiyatları


Loca – 2.625.00 TL

Deluxe Lounge – 315.00 TL

Sahne Önü – 132.00 TL

Normal – 67.00 TL

Pitbull İstanbul Konseri Nerede ve Ne Zaman Olacak?


Zaman: 14 Ağustos 2013


Saat: 19:00


Yer: İstanbul Life Park


Pitbull İstanbul Konser Bilgileri 14.08.2013


“Give Me Everything Tonight”, “Let It Rain Over Me”, “International Love”, “Suavemente”, “On The Floor”gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan ve Christina Aguilera ile yapmış olduğu “I Just Want to Feel This Moment” düetiyle 2013 yazında da gezegeni ısıtmaya devam eden dans müziğin fenomeni Mr Worldwide – Pitbull 14 Ağustos gecesi Türkiye’deki müzikseverlerle Life Park’ta buluşacak.


Çift Platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, Billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanısıra; Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı. “Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Mr Worldwide, 14 Ağustos akşamı İstanbul Life Park’ta vereceği konseriyle dans müziği hayranlarına Pitbull gezegeninde unutulmaz bir gece yaşatacak. Yazın en sıcak günlerinden birisi olacak Pitbull konserinde, sahnenin açılışını yine dünyaca ünlü Pussycat Dolls grubunun solisti Melody Thornton yapacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder