3 Mayıs 2013 Cuma

Anneler Günü Sözleri 2013

Doğumla başlayan bir serüven hayatımız. Bu hayatta bizi en çok anlayan, bizi en çok seven, bize kıyamayan belki klişe ama söylemeden geçemeyeceğim, hastalandığımızda başımızdan ayrılmayarak nazımızı çeken en kutsal varlık annemiz. 12 Mayıs 2013 pazar günü Annler Günü onu bu güne özel bir mesajla mutlu etmeyi herkes ister. Hayatta ki en değerli varlığımız annemize aldığımız bir çiçeğin yada bir hediyenin yanına aşağıda yazacağımız sözlerden birini iliştirin. Sizin duygularınıza, sevginize tercüman olacak bu sözler annenizi belki aldığınız hediyeden dah çok mutlu edecektir. 12 Mayıs 2013 Anneler Günü Sözlerini, Anneler Günü Mesajlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Anneler-Günü-Sözleri-20131


»Bir günümde değil her günümdesin her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun, sen benim için çok özelsin… Anneler günün kutlu olsun.


»Seni unutmadığımı bugün de bilmeni istedim… Anneler Günün Kutlu Olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.


»Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun. (www.sosyolife.net)


»Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler Günün Kutlu Olsun


»Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler Günün Kutlu Olsun


»Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et deseler hiç düşünmeden annem derdim… Canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem. (www.sosyolife.net)


»Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.


» Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.


» Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.


» Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.


» Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.


» Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.


» Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.


» Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.


» Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.(www.sosyolife.net)


Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun…


» Annecim, biriciğim.. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.. Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim.. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM… Anneler günün kutlu olsun!!!


» Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.


» Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem.(www.sosyolife.net)


» Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem.(www.sosyolife.net)


» Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun


» Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem


» Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!


» Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!


» Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.


» Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi…


» Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun… (www.sosyolife.net)


» Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem…


» Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum Anne. (www.sosyolife.net)


» Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem…


» Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun…


» Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.


» Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.


» Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Anneler günün kutlu olsun canım annem.


 Anneler Günü Sözleri 2013

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder